10 طراحی لوگو معروف که ریدیزاین شده اند

هیجان زده شوید ، زیرا ما دوباره با مطلب جالبی در زمینه طراحی لوگو برای شما آمده ایم. لطفا اگر از مطلب لذت ببرید در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

لوگو ها نیز در طول تاریخ حیات خود دچار تغییراتی می شوند در این مطلب به 10 تغییر لوگو بسیار معروف می پردازیم که برای شما شناخته شده است.

  1. FedEx

لوگو FedEx لوگوی که در سال 1994 طراحی شده است از طراح سرجیو جوزف .مفهوم طراحی ، پیکان فضای منفی را که همه ما آن را تشخیص می دهیم ، حفظ می کند ، اما سرجیو با برداشتن عنوان در بخش نارنجی کلمه کلیدی ، جسورانه حرکت می کند.

fedex

fedex

 

  1. توییتر

لوگو توییتر توسط طراح Myles Stockdale طرحی شد و در ریدیزان لوگو نماد پرنده آبی به طرز چشمگیری ساده شده است، اما Myles برای جزئیات بیشتر دایره کوچکی را به چشم می افزاید. حروف موجود در اسم لوگو نیز لبه های سخت تری به خود گرفتند و نماد آبی توییتر تیره تر شد.

twetter

twetter

  1. گوگل

چگونه می خواهید به طراحی مجدد یکی از مشهورترین آرم های زمان بپردازید؟ طراح Azzact از نماد ‘G’ گوگل ، جالب است او با حفظ رنگ ها تغییر اساسی در شکل داد.

google

google

  1. نایک

طراحی لوگو نایک توسط رافائل سرا انجام شده. او همیشه مفهوم اسم واقعی و جالب برند را به اشتراک می گذارد. در این عکس ، رافائل مجدداً طراحی آرم نایک را تفسیر می کند. او با ساده سازی ریدیزان لوگو را در حد کمال افزایش داده است.

nike

nike

  1. اپل

طراحان شجاع همیشه در ریدیزان لوگو موفق هستند ، این جرات در آرم اپل از سال 1977 به چشم می خورد.

apple

apple

  1. Häagen-Dazs

مارک بستنی آمریکایی H brandagen-Dazs از دهه 60 میلادی شروع شده است و به همین ترتیب اسم لوگو کلمه ای خود را نیز دارد

 

  1. جنگ ستارگان

Star Wars در سال گذشته با امثال Baby Yoda و جدیدترین فیلم برتر در اواخر سال 2019 باز گشته است. خب ، طراحان همه چیز را پشت سر گذاشته اند. به ویژه ، یک طراح می گوید که این امر به او یادآوری یک دکوراسیون هنری ، فنی ، علمی تخیلی را می دهد. شما چی فکر میکنید؟

stars

stars

  1. برگر کینگ

این مفهوم ریدیزاین لوگو burger King فوق العاده منحصر به فرد است زیرا طراح تام برینتون در واقع یکی از آرم های قدیمی خود را به روز کرده است. تام می گوید ، “من لوگو آنها را دیدم ، و آن را دوست نداشتم. بنابراین من یک آرم جدید برای آنها ساختم.

burger

burger

  1. Spotify

کسی واقعاً می داند سه خط آرم Spotify چیست؟ آیا آنها امواج رادیویی هستند؟ نماد وای فای؟ شاید هر دو؟ خوب در این بررسی، لوگو جدید طراح دنیس پاسیوک تلاش خود را برای ریدیزاین لوگو سرویس محبوب پخش موسیقی آغاز می کند ، بنابراین خطوط موجود در آیکون برنامه شکل “S” را ایجاد می کنند.

spoty

spoty

  1. ناسا

این پیشنهاد اصلاح شده از آرم ناسا توسط دامیان کید تمیز ، ساده و کلاسیک است. دامیان حروف را روی هم قرار می داد و لبه های تیزتری را در اطراف هر حرف ایجاد می کرد.