طراحی کاتالوگ

طراحی کاتالوگ2020-07-17T17:21:09+04:30

نمونه کارهای طراحی کاتالوگ آژانس تبلیغاتی دارابی

Load More Posts

طراحی کاتالوگ (catalog design)

طراحی کاتالوگ (catalog design) یکی از اولین نیازهای تبلیغاتی و بازاریابی هر شرکت و کسب و کاری است، حال فرقی ندارد که این کاتالوگ صنعتی است یا کاتالوگ مواد غذایی در هر صورت شما به عنوان صاحبان مشاغل برای معرفی خود به بازار هدف و مشتریان نیازمند طراحی هستید.

و یا حتی بعضا به خاطر قیمت طراحی کاتالوگ و هزینه های چاپ کاتالوگ شاید به سراغ تعرفه طراحی کاتالوگ دیجیتال رفته باشید، اما در نهایت یک تصمیم در روبروی شماست  و آن “طراحی ” است و ما به شما در این مسیر کمک خواهیک کرد.

طبق نظرسنجی که از خریداران آنلاین انجام شده، مشخص شده است که 58٪ از آنها ابراز كردند كه می خواهند لیست و کاتالوگ كاغذی را مرور كنند تا از روی آنها تصمیم  بگیرند تا به چیز را بخرند. 31٪ از این خریداران آنلاین تأیید کردند که ضمن خرید آنلاین ، کاتالوگ چاپی را در دست خود دارند.

86٪ از آنها اظهار داشتند که کالایی را پس ازآن که اولین بار در کاتالوگ چاپ شده خریداری کرده اند ، در حالی که 45٪ اظهار داشتند که دلیل علاقه آنها به خرید از فروشگاه ، کاتالوگ چاپی است که توزیع می کند. یک مطالعه دیگر نشان داد که زنان بین 18 تا 30 سال با تعامل بیشتری با کاتالوگ های چاپی ارتباط برقرار می کنند.

مجموعه طراحی دارابی یکی از شرکتهای طراحی کاتالوگ (catalog design)  در ایران است  که با ارائه خدمات حرفه ای و متمایز، به ارائه انواع طراحی ها منجمله کاتالوگ برای شرکتها و موسسات مختلف می پردازد، این کانون تبلیغاتی دارای تجربه ای 17 ساله و عالی است که در زمینه طراحی های با کیفیت، زیبا و حرفه ای با تعداد زیادی از مشتریان داخلی، عمانی، اماراتی، کانادایی و ترکیه ای انجام داده است.

بسیاری از موارد طراحی این مجموعه به منظور کمک به نمایش محصولات و خدمات شما به شیوه ای حرفه ای طراحی می شود که توجه مشتریان بالقوه را به خود جلب کند و آنها را به خود جلب کنید.

ما لیست بزرگی از کاتالوگ ها را داریم که در طول سالهای گذشته برای طراحی آنها کار کرده ایم ، تعداد زیادی مشتری از نقاط مختلف دنیا داریم و با شرکت ها و موسسات در زمینه های مختلف سروکار داشته ایم که این امر ما را قادر ساخته است تا در طراحی کاتالوگ های حرفه ای و خلاقانه کار کنیم که مورد توجه مشتریان گرانقدر ما قرار گیرد و به لطف خدا و کیفیت و دقت بالا از انتظارات آنها فراتر رفته ایم.

طراحی کاتالوگ آنلاین

به گزارش وب سایت “Twice Your Biz” ، طراحی کاتالوگ با طراحی زیبا ابزاری مناسب برای جذب مشتری و افزایش آگاهی از برند است و با طراحی کاتالوگ، فروش نیز می تواند افزایش یابد.

اولين ارزش و اهميت کاتالوگ، مجله و یا نشریه ظاهر آن، مانند : عكسهاي رنگي، كيفيت كاغذ، تصوير پردازي استادانه و استفاده از رنگ و…. است كه كل اين مجموعه در صفحه آرايي گنجانده مي شود. و بعد از آن چاپ آن می باشد، که با توجه به قیمت بسیار زیاد کاغذ، هزینه های لیتوگرافی و چاپ باعث می گردد بسیاری از هزینه طراحی کاتالوگ و مجله یا صرفنظر کنند یا از هزینه کاغذ و چاپ بکاهند و در نهایت کار بی کیفیت و کم ارزش تحویل مشتری نمایند و از کسب منفعت خود عقب بمانند.

اینجاست که به مدد اینترنت و ابزارهای آنلاین، مشکلات برطرف می شود. شما می توانید با طراحی کاتالوگ آنلاین و یا مجله و نشریات آنلاین و دیجیتال و به دنبال آن حذف هزینه های سنگین چاپ و کاغذ به راحتی تمرکز خود را بر روی کیفیت و طراحی قرار دهید، و به کسب منفعت از طراحی کاتالوگ آنلاین بپردازید.

موارد مهم طراحی کاتالوگ

یکی از قدرتمند ترین وسایل تبلیغاتی جهت معرفی و بدست اوردن اگاهی در خصوص کالا ها و خدمات کاتالوگ است که قسمت با اهمیتی از طرح های تبلیغاتی زیادی از سازمان ها را شامل شده است.
در اینجا چند مورد برای اغاز طراحی کاتالوگ ارائه می کردد که می توانید از این نکات برای بالا بردن فروش و جلب توجه مخاطب بهره مند شوید .در این مقاله قصد داریم 11 نکته کاتالوگ و تضمین فروش را بیاوریم .

1- پیش از اغاز، مقصود خود را شناسایی کنید. قصد شما از چاپ کاتالوگ چیست؟آیا معنی تجارت شما با مقاصد کاتالوگ هماهنگ است و برتری های رقابتی را ضمانت می نماید؟ مقاصد کاتالوگ را به روشنی شرح دهید و مشتریان خود را معین نمایید.

2- با تمرکز برنامه ریزی کنید.
کلیه طراحی های مطلوب با برنامه ریزی اغاز می شوند. برنامه ریزی کنید و از این مرحله هیچ وقت رد نشوید.

3- درون مایه های و خود را گرد آوری کنید.
مطمئم شوید که پیش از شروع مرحله طراحی، کلیه داده های لازم را گرد اوری کرده اید . لیستی از کالاها و خصوصیات های کلی و سایر محتواها را تهیه کنید.

4- رنگ ها را هماهنگ با اسم تجاری برگزینید.
رنگ اسم تجاری، الزامی است با طراحی کاتالوگ، هماهنگ باشد. این تناسب در طراحی خیلی مهم است.

5- طراحی جلد و صفحات
جلد کاتالوگ یکی از مهمترین عواملی است که دید مخاطب را به سمت خود می کشاند . طراحی مبتکرانه جهت جلد کاتالوگ قادر است درصد کامروایی و جذب مشتری را بالا ببرد و سبب توجه مشتری به برگه های داخلی گردد.زمانی که طراحی صفحات را انجام می دهید ، گردش چشم را مد نظر قرار دهید و برابری و موازنه در صفحه به وجود اورید و از زمینه های شلوغ پرهیز کنید .اگرقصد دارید طرح هایتان را برجسته کنید، تلاش کنید یکی از عکس های خود را بر روی صفحه منتصر کنید و تصاویر کوچکتر را پیرامون آن جای دهید. این یک راه بسیار اسان است.

6- طراحی با توجه به مخاطبان
طراحی کاتالوگ را با دقت به اگاهی که از مشتریان خود اعمال کنید. اگر قصد شما مشتریان جوان هستند الزامی است آن را به شکل بسیار زیادی متمایز از اشخاص پیر طراحی کنید.

7- بهره گیری از عکس های جذاب و با کیفیت
عکس کالاها و خدمات شما نقطه میانی کاتالوگ شما هستند . عکس هایی که بسیار مهم اند و شایستگی زیادی دارند را بزرگتر از سایر عکس ها بگذارید چرا که آنها بیشتر سبب جلب نظر نسبت به عکس کوچک می شوند . یک عکس مطلوب مخاطبان را تشویق می کند که داده ها را مطالعه نمایند.اصلی ترین کالاها را در نخستین صفحات جای دهید، چرا که با اهمیت ترین اوراق در کاتالوگ ها هستند.به خاطر داشته باشید که الزامی است کالاها اصلی ترین طرح صفحات کاتالوگ شما باشد.

8- حفظ یکنواختی در صفحات داخلی
طراحی کلیه صفحات کاتالوگ، ضروری است یک الگوی منحصربه فرد را داشته باشند این نکته در طراحی بسیار برجسته و با اهمیت است.

9- انتخاب نوع مناسب کاغذ
الزامی است به استحکام و کیفیت کاغذ دقت نمایید. کاتالوگ بسیار دست به دست می شود، پس باید محکم و قابل انعطاف باشد، تا قادر باشد عمر مفید خود را طی کند. نوع کاغذ در کامیابی کاتالوگ شما موثر است . یک کاتالوگ با کاغذ ضعیف اثر بدی بر مخاطب دارد اما کیفیت مطلوب کاغذ مشوق ببننده برای مطالعه و خرید است .

10- اندازه و تعداد صفحات کاتالوگ
یکی از المان های با اهمیت در طراحی کاتالوگ، گزینش سایز صحیح است . اگر که عکس ها و داده های بسیاری جهت طراحی کاتالوگ ندارید سایز های کم تر را به کار برید.تعداد برگه ها را صحیح برگزینید . کاتالوگ شما الزامی است به حد لازم بلند باشد تا قادر باشد کلیه داده ای لازم را به مخاطبان انتقال دهید ، اما به حد لازم کوتاه باشد تا خواننده احساس خستگی نکند . به این مورد دقت داشته باشید که در هر دو وضع ضروری است کلیه دادها و کالاهای با اهمیت را شامل شود.

11- محتوای خود را سازماندهی کنید.
ضروری است برنامه ریزی کنید که چه متنی در چه برگه ای به نمایش در اید . به این مورد دقت کنید که باید کالاهای شبیه بهم نزدیک بهم قرار گیرند .

نمونه کاتالوگ آنلاین و دیجیتال

اصول طراحی کاتالوگ صنعتی

اصول طراحی کاتالوگ یکی از موارد بسیار مهمی است که باید در نظر داشت. اهمیت آن نیز از این بابت است که اصول طراحی کاتالوگ صنعتی با اصول طراحی کاتالوگ مواد غذایی متفاوت است. ما در مجموعه طراحی دارابی برای هریک از مشتریان بر اساس نیاز و خواسته اشان طراحی خواهیم کرد.

استفاده مناسب از لوگو

آرم، نماد، نشان و یا لوگو در واقع  یک نماد گرافیکی است که دربرگیرنده هویت سازمانی و تجاری شرکت شما می‌باشد. ما با استفاده مناسب از لوگو شما در مراحل طراحی و همچنین انجام اقدامات مناسب در زمان چاپ باعث میشویم لوگو شما در دید مخاطب باشد.

شاید به یاد ماندنی‌ترین بخش از هویت بصری یک شرکت که در ذهن مشتریان ماندگار خواهد شد همین لوگو است. اگر شما برای کاتالوگ خود لوگو مناسب نداشته باشید ما طراحی لوگو شما را نیز انجام خواهیم داد.

طراحی جلد کاتالوگ

بعد از طراحی لوگو ، جلد کاتالوگ مهم‌ترین بخش طراحی می‌باشد.طراحی جلد باید اثری خلاقانه و با اشراف کامل و تحقیق راجع به نوع فعالیت شرکت باشد، که این موضوع فعالیت گرافیست است.

و تمامی عناصر و محتویات به‌صورت منحصر به فردو مبتکرانه با توجه به رنگ سازمانی پیاده سازی گردد. علاوه بر موارد فوق از تکنیک های چاپی نیز برای افزایش کیفیت طراحی کاتالوگ مانند رنگ پنجم، برش و یو وی نیز بایستی استفاده نمود.

طراحی خلاقانه و منحصر به فرد

ما تیمی از طراحان گرافیک داریم که بر اساس تخصص و خلاقیت خود در ساخت کاتالوگ های  حرفه ای و زیبا برای محصولات شرکت یا سازمان شما سنگ تمام می گذارند. ما اعتقاد داریم یکی از اولین اصول طراحی  مربوط به نوع طراحی است که تاثیر فراوانی در جذب مخاطب و تاثیر گذاری کاتالوگ شما دارد. بنابراین با دقت و حساسیت به این موضوع خواهیم پرداخت.

ما در کنار طراحان خود ناظران چاپ حرفه ای را داریم که با اصول و قوانین و امکانات مختلف چاپ آشنا هستند و در طول مراحل طراحی در کنار طراحان و به اتفاق یک دیگر به ارائه نظر و ادیده می پردازند. برای رسیدن به یک کاتالوگ زیبا، خاص و خرفه ای نیاز است که برخی از موارد در هنگام چاپ اعمال شود و همراهی ناظرین چاپ با طراحان ما را به این هدف رسانده است.

عکاسی صنعتی

بر طبق مستندات موجود در کاتالوگ های که از عکس استفاده شده، امکان جذب مخاطب چندین برابر افزایش می یابد. وجود عکس در طراحی دیگر بر هیچ کس پنهان نیست. کاتالوگ بایستی به همراه عکسها و تصاویر زیبا و حرفه ای از محصولات شما باشد وگرنه جذابیت خود را از دست می دهد. در طراحی کاتالوگ مواد غذایی و آرایشی و بهداشتی بهتر است با استفاده از عکس های حرفه ای، جذاب و خاص به جذب مخاطب کمک کنیم.

نوشتن مطالب و عبارات تبلیغاتی

“محتوا پادشاه است”  این جمله کلیدی است که امروزه شاهد رشدن آن به خصوص در فضای مجازی هستیم. طراحی کاتالوگ نیز بر دوپایه استوار است، یکی عکس و دیگری محتوا، ما تعدادی نویسنده محتوا داریم که توانایی و خلاقیت فراوانی در نوشتن مطالب را برای محصولات و خدمات شما دارند ، تهیه شعار، شرح و توصیف خدمات و محصولات و نوشتن جملات تبلیغاتی حرفه ای که توجه مشتریان را به خود جلب کند از جمله خدمات ما در این بخش می باشد.

تهیه اینفوگرافیک و موشن گرافیک

بسیاری از شرکت ها و کسب و کارها نیاز به ارائه اطلاعات علمی و دقیق در مورد خود دارند که بایستی آن را به صورت اینفوگرافیک و یا موشن گرافی تبدیل کرده و در نتیجه آن را در طراحی کاتالوگ خود استفاده نمایند. ما با اسافاده از نرم افزارهای موجود اطلاعات مورد نظر شما را به صورت اینفوگرافی و با کیفیت و جذابیت بصری مناسب تهیه خواهیم کرد.

استفاده از تکنولوژیهای نوین

برای جذابیت بیشتر در کاتلوگ بهتر است از تکنولوژیهای جدیدی استفاده کرد که باعث جذب بیشتر و ارائه بهتر شود، که از آن جمله به QR کد ها و واقعیت افزوده ها که در آن میتوان فیلم قرارداد اشاره کرد. این موارد هروز در حال پیشرفته تر شدن هستند و ما پیشنهاد میکنیم از آنها در طراحی کاتالوگ خود استفاده نمائید.

اصول طراحی کاتالوگ در فتوشاپ

بسیاری از شرکت ها و بعضا طراحان برای طراحی کاتالوگ خود ترجیخ می دهند از فتوشاپ استفاده نمایند، بهتر است بدانید برای طراحی برخی از کاتالوگ ها استفاده از این نرم افزا مناسب است. اگر قصد طراحی کاتالوگ آرایش و بهداشتی دارید و یا می خواهید کاتالوگ های را طراحی کنید که عکس محور است، بهتر است از این نرم افزار استفاده کنید.

قیمت طراحی کاتالوگ

یکی از مهم ترین مسائل کارفرمایان موضوع قیمت طراحی کاتالوگ است، که این موضوع به عوامل مختلفی ارتباط دارد که در ذیل به آن می پردازیم.

اولین عامل در قیمت طراحی کاتالوگ مربوط به کیفیت طراحی می باشد. این یعنی اینکه تجربه، زمان و … در قیمت طراحی کاتالوگ تاثیر دارد

دومین عامل که در قیمت طراحی کاتالوگ تاثیر دارد این است که عکاسی درخواست شود و یا خیر؟ این عامل نیز یکی از عوامل تاثیر گذار در قیمت طراحی کاتالوگ می باشد. علاوه بر عوامل فوق مواردی مانند تهیه محتوا و … نیز در تعیین قیمت تاثیر دارد.

تعرفه طراحی بروشور 3 لت

یکی از بیشترین مواردی که شرکت ها و سازمانها به آن نیاز دارند بروشور می باشد. تعرفه طراحی بروشور سه لت از 100 هزار تومان شروع میشود و با توجه به نوع محتوا و عکس و … قیمت طراحی بروشور 3 لت به 500 هزار تومان نیز می رسد البته با توجه با تعیین عوامل مختلف در تعیین هزینه طراحی بروشور سه لت پیشنهاد میکنم با ما تماس بگیرید.

تعرفه طراحی کاتالوگ دیجیتال

تعرفه طراحی کاتالوگ دیجیتال چندان فرقی با هزینه طراحی کاتالوگ که قرار است چاپ شود ندارد. زیرا در هر صورت طراح برای انجام این کار نیاز به زمان طراحی، در صورت نیاز عکس و تهیه محتوا و …. دارد بنابراین در تعیین تعرفه دیجیتال و یا غیر دیجیتال فرق چندانی ندارد. البته با توجه به اینکه در حالت دیجیتال نیاز به عکسهای باحجم بالا نیست طرحی قدر آسان تر می شود.

هزینه چاپ کاتالوگ

هزینه چاپ کاتالوگ به عوامل مختلفی بستگی دارد، نوع کاغذ، گرم کاغذ، نوع چاپ از بابت تعداد رنگ، استفاده از رنگهای خاص و ….در تعین هزینه چاپ کاتالوگ تاثیر دارند. از جهتی با توجه به متغییر بودن هزینه های مختلف امکان درج قیمت به صورت ثابت در حال حاضر محیا نبوده اما اگر قصد چاپ کاتالوگ را داشتید می توانید با ما تماس بگیرید. از طرفی با یک جستجو در اینترنت ممکن است بتوانید قیمت آنلاین چاپ کاتالوگ را از برخی سایت ها استخراج نمائید. البته پیشنهاد میکنم قبل از سفارش به صورت تلفنی هم قیمت ها را با چاپ خانه خود فیکس نمائید.

هزینه طراحی منو

هزینه طراحی منو رستوران و فست فود از دیگر مواردی است که نسبت با سایر موارد مشتریان بیشتری دارد، با توجه که ریزه کاریهای این کار و سختی آن برای طراحی، هزینه طراحی منو از صفحه ای 70 هزار تومان به بالا در نظر گرفته میشود، که برای اطلاع از آن میتوانید با ما تماس بگیرید.

طراحی جلد

$100 هزار تومانقیمت پایه

صفحات داخلی

$40 هزار تومانقیمت پایه

نوشتن محتوا

40 هزار تومانقیمت پایه

آموزش طراحی کاتالوگ

بسیاری از طراحان گرافیک تازه کار و یا دانشجو برای کسب تجربه به دنبال دیدن آموزش طراحی کاتالوگ هستند، برای این عزیزان پیشنهاد میکنم که بهترین روش آموزش طراحی کاتالوگ ، فقط و فقط تمرین و کسب تجربه است. بنابراین بهتر است این عزیزان مرتب برای خود طراحی کاتالوگ به صورت فرضی انجام دهند تا به سطح مورد رضایت خود برسند، ما هم برای این عزیزان پیشنهاد ویژه ای داریم، شما می توانید به عنوان کار آموز در مجموعه ما طرحی انجام دهید تا هم تجربه بدست آورده و هم بر اثر تگرار زیاد کار و بررسی های ما تجربه خود را افزایش دهید.

نرم افزار طراحی کاتالوگ

نرم افزار طراحی کاتالوگ تنها یک نرم افزار نبوده و با توجه به نوع پروژه از نرم افزارهای مختلفی استفاده می شود. به عنوان مثال برای کاتالوگ های مختوا محور بهترین نرم افزار طراحی کاتالوگ ایندیزاین می باشد. در حالی که در طراحی های عکس محور بهترین نرم افزار طراحی کاتالوگ فتوشاپ است. این در حالی است که در برخی از پروژها ممکن است از نرم افزار کرل و یا ایلستریتور به عنوان نرم افزار طراحی کاتالوگ استفده کرد.

قالب طراحی کاتالوگ

با رفتن به لینک فوق انواع مختلفی از انواع کاتالوگ را دنبال کنید

چاپ کاتالوگ

در چاپ یک کاتالوگ خوب و با کیفیت موارد مهم زیادی وجود دارند که برخی از آنها عبارتند از:

طراحی کاتالوگ

در طراحی کاتالوگ مطالب می بایست بگونه ای قرار گیرند که علاوه بر رساندن هدف کاتالوگ بیننده را در مطالعه تمامی موارد کاتالوگ تشویق نماید که البته در این راه چاپ و نوع چاپ کاتالوگ نیز بی تاثیر نیست.

صفحه بندی و فرم بندی صحیح کاتالوگ

یعنی قبل از چاپ کاتالوگ شما باید به گونه ای طراحی شود که پس از چاپ کاتالوگ در ترتیب کردن صفحات با مشکل مواجه نشویم. همچنین ویراستاری کاتالوگ و کنترل مارجین های برش و نکات کنترلی قبل از چاپ کاتالوگ شامل همین بخش می باشد.

چاپ کاتالوگ

مهمترین قسمت پیدایش یک کاتالوگ ماندگار چاپ آن می باشد که اگر رنگهای نا مرغوب استفاده شود و رنگها را نتوان بدرستی بر روی هم قرار داد نتیجه نهایی یک کاتالوگ نا مرغوب می شود که کسی حتی میل مطالعه آن را هم پیدا نمی کند پس استفاده از رنگهای شفاف و بسیار با کیفیت آلمانی و چاپ بوسیله دستگاه چهار رنگ همزمان می تواند شما را به هدف نهایی یعنی یک کاتالوگ زیبا و چشم نواز نزدیک نماید.

روکش جلد و یا صفحات داخلی کاتالوگ

اگر نیاز به روکش وجود دارد استفاده از روکش با کیفیت و مرغوب تفاوتی نمی کند که سلفون باشد یا UV در هر حال نتیجه کار می بایست رضایت شما مشتری گرامی را جلب نماید. انواع روکش عبارت است از:1- سلفون براق سرد 2- سلفون مات سرد 3- سلفون براق حرارتی 4- سلفون مات حرارتی 5- UV براق 6-UV مات

صحافی، برش و خط تاهای کاتالوگ

آخرین مرحله مربوط به صحافی مناسب، با کیفیت و دقیق، برش لبه های دقیق به گونه ای باشد که لبه های کاتالوگ دقیقاً بر روی هم قرار گیرند و خط تا ها دقیق و در محل مناسب خود باشند.

ایده طراحی کاتالوگ

داشتن ایده مناسب برای کاتالوگ در زمان طراحی از اهمیت خاصی برخودار است. شما بدون داشتن ایده مناسب نمی توانید به طراحی بپردازید، بنابر این پیشنهاد میکنیم که قبل از طراحی به دنبال ایده باشید. برای دیدن این ایدها بهترین مکان مراکز چاپی مانند ظهیر الاسلام و از آن مهم تر اینترنت است. با جستجو در اینترنت شما به انبوهی از ایدها خواهید رسید که میتوانید از آنها الهام بگیرید. علاوه بر آن سایت های تخصصی نیز هستند که شما میتوانید نمونه های مختلف از ایده طراحی کاتالوگ را در آن ببینید.

سایز کاتالوگ

سایز کاتالوگ تاثیر زیادی بر زیبایی نتیجه نهایی کار دارد، بر همین اساس قطع‌های استاندارد کاتالوگ و بروشور و سایر محصولات چاپی نیز متناسب با سایز کاغذهای استاندارد تعیین می‌شود که کمترین دورریز کاغذ را داشته باشند. در زیر اندازه‌های متناسب و استاندارد بروشور را ذکر کردیم

 • قطع جیبی (نیم رقعی) سایز ۱۰٫۵ در ۱۴٫۵
 • قطع جیبی (نیم وزیری) سایز ۱۲ در  ۱۶٫۵ سانتی متر
 • کاتالوگ قطع کوچک تفننی  سانتی متر
 • کاتالوگ قطع رقعی ۱۴٫۵ در  ۱۶٫۵ سانتی متر
 • کاتالوگ قطع وزیری ۱۶٫۵ در ۲۴ سانتی متر
 • کاتالوگ قطع خشتی (مربع) ۲۲ در ۲۲
 • کاتالوگ قطغ خشتی (مستطیل) ۲۲ در ۲۴
 • کاتالوگ قطع رحلی ( دورقمی) ۲۱٫۵ در ۲۹
 • کاتالوگ قطع رحلی ( دو وزیری) ۲۴ در ۲۳

نمونه کاتالوگ

 

 

دانلود کنید طراحی کاتالوگ (catalog design)

آخرین پروژه ها

آخرین مطالب

10 Comments

 1. آریا مارس 7, 2020 در 1:59 ب.ظ- پاسخ دادن

  سلام شما کار چاپ کاتالوگ هم انجام می دهید؟ یا فقط طراحی کاتالوگ

  • admin98 مارس 7, 2020 در 4:09 ب.ظ- پاسخ دادن

   سلام . کار اصلی ما طراحی کاتالوگ است. اما اگر مشتری درخواست کند علاوه بر طراحی کاتالوگ کار چاپ کاتالوگ هم انجام خواهیم داد.

 2. مجید امجد مارس 12, 2020 در 6:57 ب.ظ- پاسخ دادن

  سلام
  و تشکر
  ما یک کاتالوگ آماده داریم و فایلش موجود آیا امکان بروزرسانی دارید شما یا خیر؟

  • admin98 مارس 16, 2020 در 12:37 ق.ظ- پاسخ دادن

   سلام و تشکر
   اگر فایل قابیلیت ادیت داشته باشد بله در خدمتیم

 3. زینب صرافان ژوئن 20, 2020 در 8:00 ق.ظ- پاسخ دادن

  به نظر من در طراحی کاتالوگ باید به موارد زیر دقت کرد
  1- هدف خود را از طراحی کاتالوگ مشخص کنیم
  2- سبک طراحی خودمون رو مشخص کنیم
  3-در طراحی کاتالوگ به نوع و تعدادفونت و همچنین سلیز کاتالوگ دقت داشته باشیم

 4. سهیلا ژوئن 20, 2020 در 6:00 ب.ظ- پاسخ دادن

  سلام چه سایزی برای طراحی کاتالوگ مناسبه و تاسیر بهتری داره؟

  • admin98 ژوئن 21, 2020 در 5:30 ب.ظ- پاسخ دادن

   سایز بسته به موضوع تیراژ و …. متفاوته

 5. علیرضا مردانی ژوئن 21, 2020 در 11:07 ق.ظ- پاسخ دادن

  هزینه نمونه دیجیتال کردن کاتالوگ چقدر میشه و به چه شکلی است؟

  • admin98 ژوئن 21, 2020 در 5:29 ب.ظ- پاسخ دادن

   سلام. بسته به تعداد صفحات متقاوت است لطفا تماس بگیرید.

 6. فضل علی زاده جولای 1, 2020 در 12:44 ب.ظ- پاسخ دادن

  من محمد فضل علی زاده به عنوان طراح کاتالوگ چند نکته مهم رو با شما در میان میزارم
  این‌که یک کاتالوگ دارای ویژگی‌های مناسبی باشد و بتواند خریداران و مصرف‌کنندگان بسیار زیادی را به خود جذب کند یکی از مهم‌ترین موارد در طراحی کاتالوگ است.
  از ویژگی‌های طراحی کاتالوگ می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
  کاتالوگ باید قابل‌ حمل باشد و در زمان فراغت مطالعه شود.
  در طراحی کاتالوگ باید به ارتباط برقرار کردن بدون واسطه و مستقیم با مخاطب توجه خاصی کرد.
  در طراحی کاتالوگ باید خلاصه گویی کرد.
  در طراحی کاتالوگ تصویر با متن باید ترکیب شود تا بتواند به مخاطب کمک کند تا محصول و یا خدمت را بهتر بشناسد.
  توجه به هدف طراحی کاتالوگ نیز یکی از ویژگی‌هایی است که هر کاتالوگ باید آن را دارا باشد. کاتالوگ به‌منظور فرصتی مناسب برای مخاطب به حساب می‌آید که بتواند با داشتن اطلاعات، انتخاب درست و سنجیده‌ای را انجام دهد.

ثبت ديدگاه

Go to Top