قطعاً شما هم از سهم خوبی که طراحی بروشور در تبلیغات دارند آگاهی کاملی دارید. این که آیا شما در تلاش هستید تا تبلیغات جدید سالن ورزشی را انجام دهید، یک ملک را برای فروش به نمایش بگذارید یا ……. ، طراحی بروشور ابزاری قدرتمند و مؤثر برای جذب و آموزش مخاطبان هستند. اما فقط اگر طراحی بروشور مورد نظر شما باشد.

وقتی صحبت از طراحی بروشور است ، همه چیز در مورد طراحی است. یک طراحی عالی مخاطبان شما را وادار می کند همه چیزهایی را که می خواهید انجام دهند. طراحی بروشور اگر جذاب و زیبا نباشد در سطل زباله به پایان می رسد.

پس چگونه ، دقیقاً ، چگونه یک بروشور عالی طراحی کنیم؟ هرگز نترسید ، ما راهنمای نهایی طراحی بروشور را در اختیار شما قرار خواهیک داد. در پایان این پست ، شما همه چیز مورد نیاز برای ایجاد ، طراحی و چاپ یک بروشور عالی را به دست می آورید که نتایج را به همراه دارد و تأثیر ماندگاری بر مخاطبان هدف شما خواهد گذاشت.

چگونه یک بروشور طراحی کنیم

قبل از شروع طراحی

    شخصیت برند خود را بشناسید

    مشتری ایده آل خود را تعریف کنید

    پیام خود را توسعه دهید

    معیارهای خود را برای موفقیت تعیین کنید

    بودجه خود را تنظیم کنید

طراحی بروشور خود را آغازکنید

    استانداردهای طراحی برند خود را به خاطر بسپارید

    طراحی را با خواننده در ذهن داشته باشید

    نوع بروشور خود را انتخاب کنید

    کپی و تصاویر خود را جمع کنید

    سبک خود را پیدا کنید

    CTA مناسب را انتخاب کنید

ارزیابی و چاپ

    طرح خود را ارزیابی کنید

    چاپگر را انتخاب کنید

    گزینه های چاپ را کاوش و انتخابکنید

    وقتی قبل از شروع طراحی ، با آگاهی از شخصیت برند ، پیام و مشتری هدف خود را مشخص کنید، باعث می شوید روند طراحی    بسیار روان تر پیش رود.

   شخصیت برند خود را بشناسید

   آیا می دانید شما که هستید؟ شناخت شخصیت برند شما یک ضرورت است. اگر نام تجاری خود را در داخل و خارج نمی شناسید ، طراحی بروشور از هم گسسته و نامشخص خواهند بود.

  قبل از شروع طراحی بروشور خود ، بدانید که برای چه کسانی طراحی می کنید . مخاطبان مختلف به طرح های مختلفی احتیاج دارند ، و اگر مخاطب خود را مشخص نکید ، خطر انجام انتخاب های اشتباه طراحی را بر عهده دارید.

از خودت بپرس:

مشتری ایده آل من کیست؟

آنها به دنبال چه نوع اطلاعاتی هستند؟

آیا آنها بیشتر به تصاویر یا متن بیشتر پاسخ می دهند؟

چه نوع نسخه ای از آنها انتظار دارند؟ (یعنی شرکتی یا مکالمه ای؟ طنز یا جدی؟)

چه کاری می توانم انجام دهم تا به بهترین شکل توجه آنها را جلب کنم؟

ما در بالا به این موضوع اشاره کردیم ، اما قبل از اینکه شما بروشور خود را طراحی کنید ، آنقدر مهم است که پیام خود را تعریف کنید.

شما باید بدانید که در بروشور خود چه می خواهید بگویید و چگونه می خواهید آن را بگویید قبل از اینکه حتی به فکر تهیه یک طرح باشید. زیرا پیام شما مهمترین چیز است. همه چیز به شناخت مشتری شما بر می گردد.