قیمت طراحی کاتالوگ

قیمت طراحی کاتالوگ به عوامل مختلفی بستگی دارد که این عوامل در کنار یک دیگر باعث تعیین قیمت واقعی طراحی کاتالوگ میشود.

عکاسی : یکی از مهم ترین موارد در تعیین قیمت طراحی کاتالوگ درخواست مشتری مبنی بر عکاسی از محصول، خدمات، شرکت، تجهیزات و امکانات و …. می باشد. که هزینه این مورد خود به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله کیفیت، نوع عکاسی، سایز و اندازه، تعداد عکس و …. اما فراموش نکنید به خاطر هزینه های این بخش از عکاسی منصرف نشوید زیرا تاثیر آن بر طراحی کاتالوگ بسیار زیاد استد

نوشتن محتوا : از عوامل دیگر و تاثیر گذار در قیمت طراحی کاتالوگ نوشتن متن و محتوا برای مشتریان است. همان اندازه که عکس در زیبایی و جذابیت تاثیر گذار است، در طراحی کاتالوگ  وجود متن منسجم، زیبا و تاثیر گذار نیز از اهمیت خاص خود برخوردار است. بسیاری از مشتریان بدون توجه به این بخش با نوشتن محتوای کپی و یا نوشتن متنی که به سلیقه مخاطب مناسب نیست عملا باعث دفع مخاطب می شوند.

فراموش نکنید برای طراحی و چاپ کاتالوگ حدودا 24 صفحه ای با کاغذ و چاپ مناسب بیش از 5 میلیون تومان بایستی هزینه کرد، که البته بیشتر آن هزینه چاپ و صحافی و کاغذ است. بنابراین بایستی به دقت طراحی کاتالوگ را نجام دهید. 

البته روش نوینی در این زمینه آمده با عنوان طراحی کاتالوگ آنلاین یا دیجیتال که باعث کاهش هزینه چاپ و صحافی و کاغذ شما خواهد شدوجود برخی امکانات خاص مانند QR و یا موارد این چنینی نیز در تعیین قیمت و هزینه طراحی تاثیر دارند.

خدمات جانبی : از دیگر عوامل موثر بر قیمت طراحی کاتالوگ آماده سازی فایل های یو وی و یا رنگ پنجم و خط برش و تا و …. هستند. اگر چه این عوامل هزینه خاصی نداشته اما در تعیین نهایی قیمت طراحی کاتالوگ می تواند تاثیر گذار باشد.

حجم و تعداد صفحات : از دیگر عوامل تاثیر گذار در تعیین قیمت طراحی کاتالوگ، تعداد صفحات کاتالوگ می باشد، معمولا هرچه تعداد صفحات بیشتر باشد امکان کاهش قیمت هر صفحه نیز متصور می باشد.

دیجیتال و افست : یکی از عوامل دیگر در تعیین  قیمت طراحی کاتالوگ، دیجیتال و یا افست بودن کاتالوگ است. دلیل اصلی آن هم این است که برای طراحی کاتالوگ افست کیفیت عکس ها بسیار مهم است و بایستی عکس های با رزولوشن 300 استفاده کرد اما در نسخه دیجیتال این اهمیت کمتر است. همچنین در حالت طراحی برای چاپ افست ما مجبور به رعایت مد رنگی cmyk هستیم اما در دیجیتال خیر، بنابر این این موضوع هم بایستی در قیمت لحاظ شود.

کیفیت طراحی جلد : جلد کاتالوگ اهمیت ویژه ای دارد، بنابر این هزینه طراحی جلد کاتالوگ با طراحی صفحات متفاوت است. در نظر داشته باشید که اولین موردی از کاتالوگ که دیده می شود جلد آن است بنابر این به کیفیت آن اهمیت دهید.

اما در هر صورت نگران نباشید. ما به پشتوانه بیش از 15 سال تجربه، قیمت و کیفیتی مناسب به شما ارائه خواهیم داد.

طراحی جلد کاتالوگ

از 80هزار تومان
  • بسته به نوع طرح و سبک طراحی قیمت متغییر می باشد

طراحی صفحات داخلی کاتالوگ

از 40 هزار تومان
  • بسته به نوع طرح و سبک طراحی قیمت متغییر می باشد1

نوشتن محتوا و متن

از 50هزار تومان
  • بسته به موضوع و مقدار قیمت تعیین میگردد

عکاسی و فیلم برداری

از 90هزار تومان
  • بسته به تعداد فریم. موضوع. کیفیت و ……

برای تعیین قیمت دقیق طراحی کاتالوگ میتوانید با ما تماس بگیرید