طراحی پست اینستاگرام

امروزه روند تحول در هر کاری به سرعت در حال تغییر است و در این زمینه بازاریابی نیز از آن مستثنی نبوده و هر روز ابزار و امکانات جدیدی برای آن به وجود می آید. اینستاگرام یکی از این امکانات است که بایستی به درستی از آن استفاده نمود. و برای استفاده از آن بایستی نرم افزارهای طراحی پست اینستاگرام را بشناسید، آموزش طراحی پست اینستاگرام را ببینید و به همه موارد آن آگاه باشید تا بتوانید به درستی از آن بهره ببرید.

اما ممکن است بپرسید چرا طراحی پست اینستاگرام این همه اهمیت دارد؟ پس به دقت به این آمار و اطلاعات توجه کنید: یک میلیارد کاربر فعال در ماه عدد قابل توجهی است و این آمار اینستاگرام را پس از فیس بوک (1.4 میلیارد) قرار میدهد،البته این آمار 2019 بوده و هرروز در حال رشد است. دکمه لایک در اینستاگرام به طور متوسط 4.2 میلیارد بار در طول روز ضربه میخورد.حدوداً از هر سه کاربر اینستاگرامی دو نفر بین 18 تا 29 سال سن دارند. 70% درصد کاربران در اینستاگرام نام برند مورد علاقه خود را جستجو میکنند. 80% کاربران حداقل یک برند را در اینستاگرام دنبال میکنند. بیش از 200 میلیون کاربر در روز حداقل برای یکبار از پروفایل برندها دیدن میکنند. یک سوم کاربران اینستاگرام از طریق تلفن همراه خود خرید کرده اند. با این تفاصیل جایی برای ادامه بحث نیست پس برای طراحی پست های اینستاگرام با ما همراه باشید.

 

نمونه طراحی پست اینستاگرام

نرم افزار طراحی پست اینستاگرام

نرم افزار طراحی پست های اینستاگرام بسیار متفاوت و زیاد هستند، برخی برای ویندوز بوده و برخی دیگر موبایل های اندروید و ios ، خلاصه گستره این نرم افزارها بسیار بالا بوده در ادامه با ما باشید تا با نرم افزار طراحی پست اینستاگرامآشنا شوید.

نرم افزار طراحی پست اینستاگرام برای ویندوز

یکی از بهترین و پیشرفته ترین برنامه های طراحی پست ایستاگرام برای ویندوز فتوشاپ است، اگر چه جندین نرم افزار طراحی پست برای ایستاگرام به وجود آمده اما هیچ یک توان رقابت با فتوشاپ را ندارند. نرم افزار Adobe Photoshop محبوب ترین برنامه برای ایجاد و اصلاح تصاویر است و همچنین یکی از محصولات با ارزش برند Adobe می باشد . این نرم افزار اجازه می دهد تا کاربران تصویر خود را به راحتی دستکاری ، برش و تغییر اندازه دهند و یک اثر جدید خلق نمایند . این نرم افزاربیشتر در میان عکاسان و طراحان گرافیک حرفه ای محبوب است .اگر چه فتوشاپ برای ویرایش عکس ها و چاپ طراحی شده ، اما به طور فزاینده ای برای تولید عکس مخصوص وب استفاده می شود.

نرم افزار طراحی پست اینستاگرام برای موبایل

نرم افزار طراحی قالب اینستاگرام Posters: Story Editor template design post

اگر به دنبال یک برنامه خلاق برای محتوای رسانه های اجتماعی خود هستید؟ برنامه طراحی قالب پست اینستاگرام فوق یکی از برنامه های جذاب است. این یک برنامه طراحی گرافیک و رایگان است که به شما امکان می دهد پست های ایستاگرام را طراحی کنید: این نرم افزار طراحی قالب ایستاگرام دارای نمونه های آماده زیاد و مختلف بوده است.

نرم افزار طراحی قالب پست اینستاگرام Postylish :

Postylish یک برنامه رایگان طراحی پست های اینستگرام است که دارای الگوها و ویژگی های زیادی برای ایجاد طرح های زیبا برای محتوای رسانه های اجتماعی خود مانند  Instagram یا Facebook و غیره است … که در آن هر الگویی آماده استفاده است ، کافیست هر طرح را انتخاب کرده و با استفاده از ابزارهای آسان برای استفاده ، ویرایش کنید. به راحتی یک طرح گرافیکی برای Facebook Post ، Instagram Post ، Twitter Post و سایر پست های رسانه های اجتماعی ایجاد کنید.

نرم افزار طراحی پست اینستاگرام

نرم افزار طراحی پست اینستاگرام

نرم افزار طراحی قالب پست اینستاگرام PostLab :

عکسهای خود را در عرض چند ثانیه به پوسترهای دیدنی تبدیل کنید! ممکن است بخواهید کسب و کار خودتان را تبلیغ کنید ، Postlab به شما کمک می کند. الگوهای پوستری که به صورت حرفه ای طراحی شده اند به شما امکان می دهند پست های چشم نوازی ایجاد کنید.

Post Lab به شما امکان می دهد در عرض چند دقیقه طرح هایی با ظاهر حرفه ای با عکس های معمولی ایجاد کنید.
– 100 نمونه قالب برای ایجاد پوسترهای شگفت انگیز ، سندنگار سفر ، پست های اجتماعی ، کلاژها ، شبکه ها و طرح بندی ها.
• ویرایشگر عکس
– ویرایشگر عکس کامل برای اعمال جلوه ها ، پوشش ها ، برش / تغییر اندازه ، تنظیم کنتراست ، روشنایی ، اشباع و موارد دیگر.
• قاب ها ، ماسک ها ، طرح ها ، فونت ها و فیلترهای منحصر به فرد
• Art – Art Premium و برچسب های دارای ابزار ویرایش مانند تغییر رنگ / رنگ.
• متن – ابزار ویرایش متن چشمگیر برای ایجاد پیام های زیبا در عکس های شما با مجموعه ای غنی از قلم ها ، رنگ ها ، بافت ها و شکل های قابل تنظیم طراحی شده است.

برنامه طراحی پست Textro: Animated Text Video

این نرم افزار نیز یکی دیگر از برنامه های طراحی پست ایستاگرام است که می توانید با موبایل و به راحتی عکسهای خود را برای پست در اینستاگرام آماده کنید و از آنها استفاده نمائید.

بهترین نرم افزار طراحی پست اینستاگرام : VSCO

برنامه کرک شده ی VSCO برای اندروید جهت ادیت عکسها و قرار دادن فیلترهای متنوع روی عکس ها. با استفاده از این برنامه میتونید پیج اینستاگرام متمایزی به لحاظ بصری داشته باشید. با این نرم افزار طراحی پست اینستاگرام شما قادر خواهید بود که مدیریت پست های اینستاگرام را به راحتی انجام دهید.

قیمت طراحی پست اینستاگرام

موضوع قیمت طراحی قالب ایستاگرام همانند در فعالیت دیگری دارای هزینه های متفاوت و مختلفی می باشد. این اختلاف قیمت ها نیز به تجربه طراح، شرکت مورد نظر و بسیاری عوامل دیگر وابسته است. قیمت پست اینستاگرام یک طراح تازه کار با قیمت طراحی قالب اینستاگرام یک گرافیست با تجربه یکی نبوده و البته نتایج نیز یکی نیست. از سمتی دیگر تعرفه طراحی بنر با قییمت طراحی استوری اینستاگرام متفاوت بوده و همه این موارد و بسیاری موارد دیگر باعث وجود قیمت های متفاوت در طراحی پست های اینستاگرام می باشد. البته نکته کلیدی در این در تعیین قیمت طراحی پست اینستاگرام، پشتیبانی، کیفیت و خوش قولی برای تحویل کار می باشد

40 هزار تومان

هزینه طراحی پست اینستاگرام
 • 2 روز کاری
 • یک اسلاید

60 هزار تومان

قیمت طراحی پست اینستاگرام
 • 2 روز کاری
 • دو اسلاید شبیه هم

90 هزار تومان

هزینه طراحی پست اینستاگرام
 • 2 روز کاری
 • سه اسلاید شبیه هم

65 هزار تومان

قیمت طراحی کاور IGTV
 • 2 روز کاری
 • یک کاور

20 هزار تومان

قیمت ساخت فیلم اینستاگرام
 • 3 روز کاری
 • یک دقیقه. ساده. با اینترو اولیه

پکیج قالب پست اینستاگرام

اما پیشنهاد آژانس تبلیغاتی دارابی به شما استفاده از پگیج های قالب پست اینستاگرام می باشد، در این روش ما به صورت ماهانه قالب پست اینستاگرام را در فتوشاپ آماده و در اختیار شما قرار خواهیم داد. استفاده از این قالب پست اینستاگرام شما به صورت ماهانه تعدادی پست و فیلم بر حسب نیاز خود دریافت خواهید کرد و دیگر دغدغه روزانه تولید پست اینستاگرام را نخواهید داشت. قالب پست های اینستاگرام فتوشاپ ماهانه نیز تغییر خواهد کرد و هر هر ما طرح جدید خواهید داشت. در صورت نیاز قالب پست اینستاگرام افترافکت نیز برای شما تهیه و در اختیار شما قرار خواهد گرفت. علاوه بر موارد فوق ما قادریم قالب پست اینستاگرام  png را نیز به شما ارائه دهیم که کلیه طراحی گرافیکی پست اینستاگرام زیر نظر طراحان گرافیک با تجربه انجام خواهد شد.

500 هزار تومان

پگیج طراحی قالب اینستاگرام یک
 • 7 روز کاری
 • 10 پست و 2 ویدئو
 • ویدئو تا یک دقیقه. ساده. با اینترو اولیه

700 هزار تومان

پگیج طراحی قالب اینستاگرام دو
 • 12روز کاری
 • 15 پست و 4 ویدئو
 • ویدئو تا 2 دقیقه. ساده. با اینترو اولیه

900 هزار تومان

پگیج طراحی قالب اینستاگرام سه
 • 15روز کاری
 • 25 پست و 5 ویدئو
 • ویدئو تا 3 دقیقه. ساده. با اینترو اولیه

آموزش طراحی پست اینستاگرام

اموزش طراحی پست اینستاگرام یکی از موارد مهمی است که کاربران به دنبال آن هستند. این آموزش معمولا یا برای یادگیری طراحی پست اینستاگرام در فتوشاپ است و یا آموزش طراحی قالب پست اینستاگرام با فتوشاپ در هر صورت در فیلم ذیل آموزش طراحی پست اینستاگرام را به شما آموزش می دهیم.