طراحی لوگو در شیراز

سفارش طراحی لوگو در سراسر ایران یکی از دغدغه های کارفرمایان محترم می باشد. چه این طراحی لوگو در شیراز باشد چه در مشهد باشد یا در نقاط مختلف ایران، شیراز یکی از شهرهای بزرگ ایران و یکی از کلان‌شهرهای این کشور و مرکز استان فارس است. جمعیت شیراز در سال ۱۳۹۵ خورشیدی، بالغ بر ۱٬۵۶۵٬۵۷۲ تن بوده، که این رقم با احتساب جمعیت ساکن در حومهٔ شهر به ۱٬۸۶۹٬۰۰۱ تن می‌رسد. شیراز پنجمین شهر بزرگ و پرجمعیت ایران است. شیراز به سبب جاذبه‌های تاریخی، فرهنگی، مذهبی و طبیعی فراوان، همواره گردشگران بسیاری را به سوی خود فرامی‌خواند. و به طبع آن طراحی لوگو در شیراز برای کسب و کارهای این استان ضروری می باشد. وجود مسافران خارجی و … باعث میگردد تا کلیه کسب و کار ها به طراحی لوگو در شیراز اهمیت ویژه ای داده چون از نظر مخاطبین به دقت بررسی میگردد.

با توجه به اطلاعات فوق شرکت ها و کسب و کارهای زیادی در شیراز هستند که به دلیل عدم دسترسی به طراحان لوگو حرفه ای، همیشه از نتایج طراحی لوگو در شیراز راضی نبوده و به دنبال یک طراحی لوگو خوب و حرفه ای هستند. ما این دغدغه را در آژانس تبلیغاتی دارابی به راحتی حل نموده ایم.

پیش از هر موضوعی بایستی نشانه های یک لوگو خوب را بدانید

اینکه مردم بتوانند یک برند را با یک تصویر واحد شناسایی کنند، رویایی است که هر شرکتی می خواهد به آن برسد. وقتی می بینید که شیر وحشی در حال پریدن است  ، چه برندی را در ذهن خود می آورید؟ دقیقاً ، شرکت لباس ورزشی پوما. یا وقتی یک ام زرد “M” را می بینید چه چیزی به ذهن شما داخل می شود، می توانید برگرهای مک دونالز را بو کنید.

طراحی لوگو یکی از مهمترین جنبه هایی است که امروزه برای هر برند یا شرکتی مورد توجه قرار می گیرد. زیرا این لوگو اولین چیزی است که هنگام تردد در خیابان یا مرور یک صفحه وب برای اولین بار از یک شرکت می بینید. یک آرم خوب تفاوتهای بزرگی ایجاد می کند ، و این تصادفی نیست ، بلکه در پشت آن کار سختی از فعالیت های مختلف نهفته است. تا میلی متر، میلی متر تمام خصوصیاتی را که یک لوگو خوب برای تحقق اهداف خود نیاز دارند را به وجود آورد.

ما می خواهیم برخی از این خصوصیات را با شما در میان بگذاریم تا شما هم بدانید که یک لوگو موفق را چگونه میتوان ساخت:

این نشان و نماد شما در واقع نشان دهنده فعالیت شماست زیرا: این لوگو به ایجاد تصویر شرکت ما در ذهن مخاطب  کمک می کند. همانند اولین تصوری که یک شخص هنگام دیدار با ما به ما می دهد ، ممکن است آن شخص بدون باز کردن دهان خود اطلاعات زیادی به ما می دهد ، همین اتفاق با آرم نیز رخ می دهد. این فرصتی است که به مردم نشان دهید شرکت شما چه چیزی را نشان می دهد و هویت برند شما چیست.

نماد خود را ساده نگه دارید: هرچه توصیف یک لوگو ساده تر باشد ، یادآوری آن ساده تر است. نایک یا توییتر نمونه های دیگری از آرم های ساده هستند که آسان به خاطر سپرده می شوند.

آن را منحصر به فرد کنید: در زمان طراحی لوگو منحصر به فرد بودن را با کپی کاری اشتباه نکنید. فقط منظور من این است که متفاوت و اصیل باشید در  مقابل رقبا. لوگو ها همیشه باعث ایجاد اختلاف در افکار عمومی شده اند ، مردم دوست دارند در مورد اصالت لوگو ها صحبت کنند. اگر لوگو خود را منحصر به فرد کنید ، می توانید توجه مخاطب را جلب کنید و خلاقیت شرکت خود را نشان دهید.

لوگو در همه قالب ها و اندازه ها قابلیت اجرا داشته باشد: اطمینان حاصل کنید که آرم شما در اندازه های مختلف خوب به نظر برسد و کیفیت چاپ در قالب های مختلف را از دست ندهد: کالاهای تجاری ، طراحی کاتالوگ ، کارت ویزیت ، رسانه های کاغذی و غیره. همچنین اطمینان حاصل کنید که منابع نوشتاری انتخاب شده برای خواندن ساده هستند. قلم italic را می توان به خوبی در صفحه کامپیوتر مشاهده کرد. با این حال ، خواندن روی کاغذ دشوار است.

طراحی لوگو با طراحی وب سایت شما مطابقت داشته باشد: برای آشنایی کاربران با مارک ، آرم شما باید در هر صفحه وب سایت شما به وضوح نمایان شود. بنابراین ، طراحی آرم باید مطابق با سبک وب سایت باشد و یا برعکس.

انجام همه این ویژگی ها کار آسانی نیست ، اما برای دستیابی به شناخت برند شما ضروری است. به همین دلیل بسیار ارزشمند است که با کمک یک متخصص حرفه ای روی یک طراحی لوگو خوب سرمایه گذاری کنید تا لوگوی شما به مشتریان نشان دهد که شرکت شما یک شرکت جدی و ممتاز است که به صورت حرفه ای از جزئیات مراقبت می کند.

با توجه به اطلاعات فوق و وجود مراکز تفریحی، گردشگری و همچنین شهرک های صنعتی این استان، نیاز به طراحان حرفه ای و خوب برای انجام امور تبلیغاتی یک نیاز اساسی بوده که متاسفانه به نحوه احسن انجام نشده. ما در آژانس تبلیغاتی دارابی با علم به این موضوع و درک نیاز ها و خواسته های کارفرمایان محترم و تکیه بر نیروهای متخصص و استفاده از بستر اینترنت این مشکل را برای کسب و کارهای شیراز حل نموده ایم.

اگر چه شرکت طراحی گرافیک در شیراز موجود می باشد، اما همه آنها قادر به پاسخگویی همه نیاز های طراحی و گرافیک و تبلیغات کارفرمایان خود نیستند، اگر چه تعدادی از شرکت طراحی گرافیک در شیراز  نیز وجود دارند که کلیه خدمات را نیز با کیفیت مناسب انجام می دهند. ما در مجموعه خود با اتکا به پتانسیل موجود قادریم قیمت طراحی لوگو در حد بسیار عالی و استاندارد را با همان قیمت طراحی لوگو شیراز  انجام دهیم، اما با طراحانی حرفه ای و ممتاز در تهران و بدون نیاز بح حضور شما عزیزان

علاوه بر مطالب فوق به برخی عوامل دیگر نیز بایستی توجه کرد که شامل موارد ذیل می باشد.
1- فرهنگ منطقه: به عنوان مثال در طراحی لوگو در شیراز بایستی به عوامل تاریخی این منطقه توجه کرد و طراحی لوگو چیزی بر تضاد فرهنگ و تاریخ منطقه نباشد.
2- استفاده از المانهای جغرافیایی : در طراحی لوگو خود بایستی از المانهای جغرافیایی منطقه نیز استفاده گردد، به عنوان مثال استفاده از المانهای تخت جمشید، باغ های زیبا و جذاب و …

طراحی لوگو شیراز