این که شما یک فروشگاه آنلاین بزرگ را مدیریت می کنید یا به دنبال تجدید برند کسب و کار کوچک و محلی خود هستید فرقی نمی کند، شما بایستی برای طراحی لوگو اسم خود اقدام کنید، تا مشتریان شما را راحتر و بهتر به ذهن بسپارند. اما سوال اساسی این است، طراحی لوگو آنلاین یا استفاده از یک طراح لوگو ؟در هر صورت ما با معرفی بهترین سایت های طراحی لوگو که در ادامه آمده مسیر ساده ای که طراحی لوگو رایگان را انجام دهید به شما معرفی کرده ایم. اما صادقانه به این پرسش ها پاسخ دهید تا بهترین نتیجه را بدست آورید. آیا اگر بهترین لوازم خیاطی و پارچه دنیا در اختیار شما باشد قادرید بهترین لباس دنیا را برای خود بدوزید؟ آیا راننده ماشین شخصی قادر به رانندگی با ماشین سنگین هست؟ آیا فرش ماشینی توان رقابت با فرش دستباف را دارد؟ پاسخ به این سوالات دلیل ما برای استفاده از طراح لوگو حرفه ای به جای استفاده از سایت های طراحی لوگو آنلاین است، بنابر این اگر قصد طراحی لوگو دارید حتی برای طراحی لوگو اسم خود بهتر است که این کار را به یک متخصص واگذار نمائید تا بهترین کیفیت را به دست آورید. اگرچه ممکن است طراحی لوگو کار کاملاً سختی باشد ، اما نگران نباشید، با استفاده از بهترین سایت های طراحی لوگو آنلاین و رایگان می توانید سفارش طراحی لوگو خود را انجام دهید. اما پیشنهاد می دهیم برای انجام حرفه ای و اصولی از مشاوره رایگان ما استفاده نمائید.

این مطلب در تاریخ 23 تیر 99 آپدیت شد.

بخش اول: چرا لوگو داشته باشیم؟

نشان شما نه تنها نمایانگر تجارت شما است، بلکه رسالت و دیدگاه شما در مورد کسب و کارتان را نیز نشان می دهد. لوگوی شما بیش از یک تصویر ساده است. مشتریان از لحاظ بصری از طریق لوگوی شما با تجارت شما ارتباط برقرار می کنند. بسیاری از افراد کسب و کار شما را از طریق لوگو شناسایی می کنند.

چگونه لوگوی خود را بسازیم

اگر برای کسب و کار خود و یا حتی برای طراحی لوگو اسم خود ایده ای در ذهن دارید اما نمیتوانید اجرا کنید ما در کنار شما هستیم تا این راه را به شما نشان دهیم و یا حتی اگر تمایل داشتید، اجرای آن را به ما بسپارید

در مورد کسب و کار خود تحقیق کنید

ابتدا قبل از سفارش طراحی لوگو آنلاین، بایستی اطلاعات دقیقی از رقبا، بازار، مشتریان، محدوده هدف و …. کسب کرده و لوگو رقبا را به دقت بررسی نمائید

الهام گرفتن

اینترنت پر از ایده های الهام بخش و با جستجو در آن میتوان بهترین سایت ساخت لوگو رایگان را پیدا کرد. توصیه می کنیم در اینترنت جستجو کنید و از لوگوهای جستجو شده الهام بگیرید. توجه کنید که آنها چه کار خوبی انجام می دهند و چه چیزی می تواند بهتر شود. خود را به تجارت های مرتبط محدود نکنید ، حتی می توانید ببینید شرکتهای بزرگ مشهور چه کاری انجام می دهند.

تفکر عمیق

به این موضوع که چه نوع لوگوی  را می خواهید، به دقت فکر کنید. جنبه های اصلی کسب و کار شما چیست؟. چگونه می خواهید این جنبه ها در نشان شما نمایش داده شود؟ چگونه می توان صدا ، لحن ، رسالت و دید شما را به وضوح در طراحی لوگو نشان داد؟

نظرات را جمع کنید

نظرات جمع آوری شده در مورد طراحی لوگو باید کوتاه باشد. شاید فقط باید یک تغییر جزئی مانند اندازه فونت را انجام دهید، اما مهم است که بدانید دیگران چگونه لوگو شما را درک می کنند. مطمئن باشید که از منابع معتبری که می دانید به شما نظرات سازنده و صادقانه می دهند، بازخورد می گیرید.

طراحی حرفه ای لوگو را نهایی کنید

پس از مراحل بالا حالا شما صاحب یک لوگو حرفه ای و جذاب شده اید. در نظر داشته باشید که برای طراحی لوگو همیشه این مراحل را طراحان لوگو و گرافیست ها انجام می دهند تا بهترین نتیجه را شما به دست اوروید. بنابراین اگر قصد سفارش طراحی لوگو آنلاین دارید بهتر است با متخصصین این مورد که عالم به موارد هنری، گرافیکی و … هستند مشورت و همکاری کنید.

سفارش طراحی لوگو آنلاین

خود را به دلایل مختلف منجمله کرونا، زمان کم برای تردد و …. از طریق واتساپ به ما دهید

بخش دوم : بهترین سایت های ساخت لوگو رایگان

 1. Oberlo

اوبرلو اولین سایت طراحی لوگو آنلاین  است که به شما معرفی می شود.

هنگام راه اندازی کسب و کار مسائل زیادی برای شما به وجود می آید که باید بر آن ها غلبه کنید، یکی از این موارد داشتن لوگو مناسب برای برند می باشد. به لطف سایت طراحی لوگوی آنلاین و رایگان اوبرلو ، شما می توانید برای خود یک لوگو تهیه کنید. اگر چه این سایت برای طراحی لوگو اسم فارسی مناسب نیست زیرا از زبان فارسی به خوبی پشتیبانی نمی کند، اما باز میتوان از آن استفاده نمود.

Oberlo Logo Maker با دارای چند گزینه پیمایشی و کاربر پسند است که به شما امکان می دهد تا ساخت لوگو رایگان دلخواه خود را ایجاد کنید. پس از وارد کردن نام برند خود ، می توانید از میان نمادهای زیادی که در اختیار شما می گذارد یکی را انتخاب کنید و با رنگ ، اندازه ، قالب و موقعیت مکانی بازی کنید و در نتیجه به بهترین نتیجه برسید.

طراحی آنلاین لوگو اوبرلو

طراحی آنلاین لوگو اوبرلو

قیمت طراحی لوگو: رایگان

 1.  سایت Hatchful

سایت طراحی آنلاین لوگو

Hatchful یک سازنده طراحی آنلاین و رایگان است که به شما در ایجاد طراحی های بهتر کمک می کند. استفاده از آن بسیار ساده است و به شما اجازه می دهد طراحی لوگو انلاین خود را بر اساس تنظیمات برگزیده سایت تنظیم کنید. ابتدا باید فضای کسب و کار خود را انتخاب کنید ، یعنی صنعتی که شرکت شما در آن قرار دارد. پس از انتخاب آن ، باید سبک بصری خود را انتخاب کنید ، پس از آن نام و شعار تجاری خود را اضافه کنید (اختیاری).

سپس می توانید نشان متناسب با نیازهای خود  را انتخاب کنید و طبق تنظیمات سایت آن را ویرایش کنید. تا زمانی که از نتیجه کار راضی نباشید ، می توانید با قلم ، رنگ ، نماد و طرح بازی کنید تا به نتیجه مطلوب برسید. شاید این یکی از بهترین سایت های طراحی لوگو آنلاین باشد.

قیمت: رایگان

در ذیل برخی از طراحی لوگو آنلاین انجام شده با این سایت درج شده است

 1. Logaster

بهترین سایت طراحی لوگو

Logaster

با Logaster می توانید در 4 مرحله ساده یک لوگو برای خود را بسازید.

اگر بخواهیم یکی از بهترین سایت های طراحی لوگو را به شما معرفی کنیم، قطعا این یکی از گزینه ها است.ابتدا نام شرکت یا اسم خود را وارد می کنید. بعد از انجام این کار ، سایت نمونه هایی از انواع  لوگو را برای شما انتخاب می کنند. پس از انتخاب شکل مورد نظر ، می توانید ثبت نام کنید و آن را ذخیره کنید تا بعداً آنرا ویرایش کنید. با تغییر رنگ ، متن یا نمادهای مورد استفاده ، امکان ویرایش لوگو خود را خواهید داشت. ساخت لوگو آنلاین در این سایت بسیار راحت بوده و با چند کلیک قابل انجام است

قیمت: برای شروع کار Logaster یک آرم کوچک رایگان و بدون علامت به شما می دهد. اما قیمت لوگو از 19.99 $ شروع می شود. که با توجه به قیمت امروز دلار به صرفه است در ایران طراحی کنید

در ذیل برخی از طراحی لوگو آنلاین انجام شده با این سایت درج شده است

4- Canva

سایت طراحی لوگو آنلاین رایگان

ممکن است شما Canva را به عنوان سایتی در رسانه های اجتماعی بدانید ، اما در واقع می توان از آن برای ایجاد یک لوگو استفاده کرد. Canva دارای رابط کشیدن و رها کردن است که برای کسانی که تخصص طراحی ندارند بسیار مناسب است. این یک فرآیند ساده برای ایجاد طراحی لوگو آنلاین شما با بیش از 100 قالب برای انتخاب است. شما برای شروع کار نام شرکت خود را وارد می کنید و برای سفارشی کردن جستجوی لوگو خود به چند سوال ساده پاسخ می دهید.

در مورد صنعت از شما سؤال خواهد شد ، و سبک خود را از الگوهای متنوع و (براساس صنعتی که انتخاب کردید) انتخاب خواهید کرد. بهترین قسمت این سایت این است که لوگو با وضوح بالا و بدون هزینه اضافی به شما خواهد داد. بنابراین شما می توانید به راحتی و بدون هیچ گونه هزینه طراحی لوگو خود را انجام دهید.

نکته: این سایت دارای یک اپ هم می باشد که می توانید آن را دانلود کرده و لوگو خود را مستقیماً بر روی تلفن همراه خود طراحی کنید.

قیمت: رایگان

 1. Ucraft

طراحی لوگو آنلاین حرفه ای

Ucraft یک شرکت سازنده وب سایت است که یک ابزار طراحی لوگو آنلاین رایگان را هم نیز به عموم عرضه می کند. که با استفاده از طیف گسترده ای از آیکون ها ، اشکال و متن ، یک لوگو ایجاد کنید. با استفاده از این سازنده آسان لوگو ، می توانید در کمتر از 10 دقیقه لوگو خود را طراحی و خروجی دریافت کنید. البته بایستی در سایت ثبت نام کنید.

قیمت: رایگان

 1. LogoMakr

طراحی لوگو حرفه ای آنلاین رایگان

وقتی وارد LogoMakr می شوید ، یک فیلم مفید خواهید دید که دقیقاً نحوه استفاده از ابزار رایگان آنها را نشان می دهد. رابط کاربری آنها نیز کشیدن و رها کردن است که کار را برای کاربر آسان می کند. این یک وب سایت طراحی آنلاین لوگو حرفه ای رایگان بسیار آسان است. این سایت برای لوگو های با وضوح پایین رایگان است ، اما برای لوگوهای با وضوح بالا هزینه ای دارند.

قیمت: لوگوهای با وضوح پایین رایگان است ، لوگوهای با وضوح بالا 19 دلار است.

 1. Online Logo Maker

سایت طراحی لوگو آنلاین

Online Logo Maker به شما امکان می دهد متن و نشانه ها را اضافه کنید. آنچه این سایت را از دیگر سایت های طراحی لوگو آنلاین جدا می کند این است که شما می توانید تصاویر خود را نیز بارگذاری کنید. این سایت طراحی لوگو آنلاین همچنین به شما امکان می دهد با ارائه تعدادی قالب ، لوگو نهایی خود را به کارت های ویزیت اضافه کنید.

قیمت: می توانید آرم خود را در اندازه 500px به صورت رایگان دانلود کنید ، اما برای آرم با وضوح بالا باید 49 دلار پرداخت کنید(البته در ایران با 40  دلار میتونید از یک طراح گرافیک در خواست طراحی کنید که بسیار بهتر از طراحی آنلاین است).

 1. Hipster

لوگو ساز آنلاین

در این وب سایت طراحی لوگو آنلاین  Hipster Logo Generator در 5 مرحله ساده ، به شما کمک می کند تا یک لوگو عالی ایجاد کنید. آنها تصاویر و آیکون کمتری برای انتخاب دارند ، اما اگر لوگو شما بیشتر متن داشته باشد، این وب سایت گزینه عالی است. البته نه برای زبان فارسی، زیرا برای طراحی لوگو اسم فارسی ساپورت ندارد

قیمت: می توانید پرونده 500 و 600 پیکسلی را به صورت رایگان دانلود کنید. آنها فقط 10 دلار برای گزینه با وضوح بالاتر شارژ دریافت می کنند.

 1. MarkMaker

طراحی لوگو آنلاین رایگان

این وب سایت هنوز یک نمونه اولیه محسوب می شود ، اما در واقع یک مدل بسیار جذاب است. ابتدا نام شرکت خود را وارد کنید. سپس MarkMaker گزینه های زیادی تولید می کند. شما می توانید نوع لوگوهایی را که دوست دارید و همچنین نوع صنف خود را که در آن مشغول بکار هستید را انتخاب کنید مثلا “طراحی لوگو”.

این سایت همه کارهایی را که دوست دارید انجام خواهد داد، فقط نکته منفی این است که از زبان فارسی پشتیبانی نمی کند!!!

قیمت: رایگان است ، اما آنها گزینه ای را در اختیارتان قرار می دهند تا بتوانند در صورت تمایل به 3 دلار یا 5 دلار دریافت نمایند!

 1. Free Logo Design

ابزار سازنده آرم آنلاین رایگان

هنگام استفاده از سایت طراحی رایگان لوگو ، فقط نام شرکت خود را پر کرده و سپس صنعت خود را انتخاب می کنید. سپس سایت  قالب هایی را برای شما آماده می کند تا بتوانید با آنها کار کنید یا می توانید دکمه “شروع” را برای شروع ایجاد انتخاب کنید.

قیمت: دانلود با وضوح پایین رایگان است اما برای گزینه های با وضوح بالا 69 (البته نه برای ما) دلار هزینه دارند.

 1. vectr

طراحی لوگو آنلاین

Vectr مانند نسخه ابتدایی تر GIMP است. برای استفاده از این نرم افزار طراحی لوگو نیازی به تجربه طراحی ندارید ، اما بدانید که کمی پیشرفته تر از گزینه های ذکر شده در بالا است. آنچه در مورد این برنامه واقعاً جالب است این است که می توانید بصورت آنلاین کار کنید یا برنامه را به صورت رایگان روی رایانه خود نصب کنید.

حتی ویرایش زنده دارد ، بنابراین می توانید پیشرفت خود را با یک تیم به اشتراک بگذارید. پرونده هایی که ایجاد می کنید با وضوح بالا و بدون هزینه اضافی خواهد بود. آنها در صورت نیاز راهنمایی و راهنمای کاربری مفیدی دارند.

قیمت: رایگان

 1. Design Free Logo

بهترین سایت ساخت لوگو رایگان

طراحی لوگو آنلاین + معرفی 20 سایت 7

Design Free Logo نمونه ای از سایت های  سازنده لوگو سه بعدی است که به شما امکان می دهد تا لوگو شما روی صفحه نمایش ظاهر شود. می توانید از چندین قالب لوگو (8 صفحه) استفاده کنید. لوگوها از قطعات پازل گرفته تا لوگوهای زمین برای کمک به شما در یافتن یک لوگو مناسب که به بهترین وجه نشانگر برند شما باشد ، در اختیارتان قرار دارد.

استفاده از سایت  طراحی لوگو Design Free Logo به شما امکان می دهد تا با یک لوگو منحصر به فرد از رقبای خود داشته باشید.

قیمت: قیمت ها در هر آرم جداگانه ذکر شده است ، اما بیشتر آنها رایگان است.

 1. سایت طراحی لوگو Envato

سفارش طراحی لوگو آنلاین

Envato Elements در واقع شبکه ای از طراحان گرافیک است که با قراردادن نمونه کار طراحی لوگو خود در این سایت و فروش به کسب درآمد می پردازند. استفاده از فایلهای این سایت معمولا با پرداخت هزینه می باشد و فقط برخی از آنها رایگان است. همچنین این سایت ایران را تحریم کرده بنابر این بایستی با فیلتر شکن وارد شوید.

قیمت: رایگان + پولی

 1. creative market

نمونه طراحی لوگو

اگر نمی توانید یک وب سایت  طراحی آنلاین لوگو مناسب با سلیقه خود پیدا کنید که با نیازهای شما منطبق باشد ، می توانید با کمک قالب های از پیش تعریف شده ، لوگو خود را در فتوشاپ طراحی کنید. وب سایت هایی مانند Envato و Creative Market به شما امکان می دهند که از میان مجموعه ای  گسترده ، لوگو آماده خود  را انتخاب کنید و سپس با وارد کردن آن به کرل و فتوشاپ طبق نظر دلخواه خود تغییر دهید.

البته برای این کار نیاز به آشنایی با نرم افزارهای طراحی لوگو مانند کرل و فتوشاپ خواهید داشت.

قیمت: قیمت هر نمونه کار طراحی لوگو جداگانه محاسبه می گردد.

 1. designhill

طراحی حرفه ای رایگان لوگو

Designhill یک سایت طراحی لوگو آنلاین است که به شما امکان می دهد برند خود را بدون هزینه تهیه کنید. این یک پلتفرم پیشرو است که روزانه توسط هزاران صاحبان مشاغل و طراحان گرافیک استفاده می شود. این انتخاب بیش از 1000 طراحی لوگو برای شما دارد.

Designhill به شما امکان می دهد تا طرح لوگو مورد نظر خود را انتخاب کرده و رنگ ها ، فونت ها و متن ها را با توجه به سلایق شخصی خود ویرایش کنید. در مواردی که شما نیاز به چاپ کارت ویزیت و …. داشته باشید، می توانید با پرداخت هزینه بلافاصله به کارت ویزیت، سربرگ و …. دسترسی داشته باشید. یکی دیگر از ویژگی های این سایت طراحی آنلاین لوگو رایگان حرفه ای این است که می توانید یک مسابقه را برای طراحی های حرفه ای لوگو تنظیم کنید. در نتیجه ممکن است بتوانید بسیاری از مفاهیم جدید طراحی لوگو را در پاسخ به مسابقه طراحی خود بدست آورید.

قیمت: قیمت ها از 15 پوند شروع می شود.

 1. Graphic Springs

سایت سفارش طراحی لوگو آنلاین

Graphic Springs یکی دیگر از خالقان آرم آنلاین رایگان است که الگوهای مختلفی از آرم ها را برای انتخاب خود در اختیار شما قرار می دهد. برای استفاده از Graphic Springs ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که نام و نشان تجاری خود را وارد کنید ، دسته تصویر خود را از گزینه های موجود انتخاب کنید و لوگو خود را انتخاب کنید ، پس از آن می توانید با سهولت ویرایش کنید. همچنین می توانید بر اساس نشان های جدید یا محبوب موجود ، گزینه های خود را فیلتر کنید.

فواید استفاده از Graphic Springs ، آزادی خلاقیتی است که شما دارید. به عنوان مثال ، اگر می خواهید از ابتدا شروع کنید ، می توانید شکل یا نماد خود را انتخاب کنید ، یا به آرم خود حس تزئینی را مطابق با سلایق خودتان بدهید. استفاده از این نرم افزار رایگان است اما  اگر می خواهید طراحی نهایی خود را با فرمت PNG ، SVG یا JPG بارگیری کنید ، باید مبلغ 19.99 دلار بپردازید. با این قیمت ، شما قادر خواهید بود ویرایش ها و دانلود های نامحدود در آینده را نیز انجام دهید.

قیمت: قیمت ها برای دانلود اصلی یک پرونده با وضوح بالا (JPG) از 19.99 $ شروع می شوند و تا 199.99 دلار می روند.

 1. Logo Garden

سفارش طراحی لوگو آنلاین

Logo Garden یکی از خالقان آرم آنلاین است که به کاربران اجازه می دهد تا در چند دقیقه نماد اصلی خود را ایجاد کنند. Logo Garden ، صدها نمونه مختلف را ارائه می دهد که برای بسیاری از صنایع مختلف مناسب است. با بیش از هزار نماد ، نشان و گزینه های چیدمان و …، تجارت شما می تواند به راحتی لوگو های مشترکی ایجاد کند تا به سرعت یک هویت برند ایجاد کند. نکته عالی این است که شما به راحتی می توانید لوگوی خود را برای کارتهای ویزیت ، وب سایت ، تی شرت ، لیوان قهوه ، تلفن های هوشمند یا هر مکان دیگری که دوست دارید لوگوی شما باشد ، طراحی کنید.

قیمت: رایگان اگر می خواهید خدمات بیشتر داشته باشید می توانید آن را با قیمت 39.99 دلار دریافت کنید.

 1. Logo Genie

بهترین سایت طراحی لوگو رایگان

یکی دیگر از طراحان لوگو آنلاین خلاق ، Logo Genie است. این وب سایت دارای یک رابط کاربری بسیار کاربر پسند است که به شما امکان می دهد از این ابزار طراحی لوگو برای طراحی های خود استفاده کنید. با استفاده از این سایت طراحی آنلاین ، می توانید لوگو خود را مطابق با سلایق شخصی خود تغییر دهید ، مانند تغییر رنگ ، جهت گیری ، اندازه اضافه کردن برخی از شیب ها و غیره. شما می توانید آرم خود را در قالب های مختلف فایل مانند JPG ، PNG ، PDF ، EPS خریداری کنید. ، و غیره.

قیمت: قیمت طراحی لوگو از24،90 دلار.

 1. Logo Type Maker

Logotype Maker: نرم افزار طراحی لوگو

Logo Type Maker یکی دیگر از سازندگان لوگو آنلاین است که به شما کمک می کند تا تنها در چند دقیقه لوگو تجاری خود را ایجاد کنید. این روش ایده آل برای شرکت های نوپا و شرکت های کوچک است که تجربه و پول زیادی ندارند و می توانند به طور تصادفی با کمک Logo Type Maker یک آرم تولید کنند. تنها کاری که باید برای استفاده از Logo Type Maker انجام دهید ، نام شرکت شما است ، روی “طراحی لوگو” کلیک کنید ، و پس از انتخاب آرم خود ، می توانید آن را از نظر شکل ، رنگ و فونت متناسب با خود تنظیم کنید.

قیمت: برنامه اولیه برای 1.99 یورو

 1. Logo Yes

طراحی

یکی دیگر از خالقان طراحی لوگو آنلاین رایگان ، LogoYes است. برای ساخت لوگو حرفه ای خود می توانید از این سایت طراحی لوگو استفاده کنید ، زیرا استفاده از آن بسیار آسان است. بهترین بخش این است که برای این سایت  شما مجبور به پرداخت هزینه ثبت نام یا وارد کردن اطلاعات کارت اعتباری نیستید تا زمانی که از نتیجه نهایی کاملاً رضایت نداشته باشید.

قیمت: رایگان

21- فری لوگو دیزاین

این وب سایت جدید معرفی میشه و امکانات خوب و رایگانی برای طراحی لوگو آنلاین به شما می دهد اگرچه از فونت های زیبای فارسی برای طراحی لوگو آنلاین نمیتوان استفاده کرد اما امکانات رایگان و خوبی داره که امیدوارم به درد شما بخورد. اگر خوب بود لطفا کامنت بگذارید.

نمونه برخی از لوگو های انجام شده با این سایت رو هم در ذیل ببینید

طراحی لوگو آنلاین

نتیجه گیری

اگر چه ما لیستی از بهترین سایت های طراحی لوگو آنلاین را به شما ارائه دادیم و علاوه بر آن نیز راهنمای تصویری استفاده از آن را به شما  نشان دادیم، اما بهتر است بدانید که طراحی لوگو ارتباط مستقیمی با رشد و توسعه برند شما خواهد داشت بنابراین به طراحی لوگو خود با دقت و حساسیت انجام دهید.

دانلود مطالب فوق 20 سایت برتر طراحی لوگو آنلاین