طراحی لوگو در مشهد

سفارش طراحی لوگو در سراسر ایران یکی از دغدغه های کارفرمایان محترم می باشد. چه این طراحی لوگو در مشهد باشد یا در نقاط مختلف ایران، مشهد کلان‌شهری در شمال شرقی ایران و مرکز استان خراسان رضوی است. این شهر در زمان افشاریان، پایتخت ایران بود. مشهد با ۳۵۱ کیلومتر مربع مساحت، دومین شهر پهناور ایران پس از تهران است. براساس سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال ۱۳۹۵ مشهد با ۳٬۰۰۱٬۱۸۴ تن جمعیت، دومین شهر پرجمعیت ایران پس از تهران و صد و یکمین شهر پر جمعیت دنیا به‌شمار می‌رود. این شهر به واسطهٔ وجود حرم علی بن موسی الرضا، هشتمین امام مذهب شیعه، سالانه پذیرای بیش از ۲۷ میلیون زائر از داخل و دو میلیون زائر از خارج از کشور است. مشهد دارای ۱۳ منطقهٔ شهرداری است و شهردار آن، توسط شورای شهر ۱۵ نفره انتخاب می‌شود. این شهر دارای یک فرودگاه بین‌المللی، یک ایستگاه راه‌آهن و سه پایانه است که ارتباط آن با شهرهای دیگر را ممکن می‌سازد. حمل و نقل داخلی مشهد، توسط سامانهٔ تاکسی‌رانی و اتوبوس‌رانی و قطار شهری انجام می‌شود. اقتصاد مشهد متکی به گردشگری مذهبی با تمرکز بر حرم امام رضا است. در کنار آن، وجود مراکز تجاری بزرگ و امکانات پزشکی قابل توجه، موجب رونق گردشگری تفریحی و گردشگری سلامت در این شهر نیز شده‌است. (منبع ویکی پدیا)

با توجه به اطلاعات فوق شرکت ها و کسب و کارهای زیادی در مشهد هستند که به دلیل عدم دسترسی به طراحان لوگو حرفه ای، همیشه از نتایج طراحی لوگو خود راضی نبوده و به دنبال یک طراحی لوگو خوب و حرفه ای هستند. اما این دغدغه را در آژانس تبلیغاتی دارابی به راحتی حل نموده ایم.
قبل از هر چیزی شما بایستی از نشانه های یک لوگو خوب اطلاعات کافی داشته باشید که به طور خلاصه برخی از آن عوامل شامل موارد ذیل می باشد. ساده باشد و پیچیدکی خیلی زیادی نداشته باشد. از چند نوع رنگ استفاده نشود و در حالت تک رنگ و رنگی کاملا نمایان باشد. بتوان آن را در سایزهای مختلف بکار برد و در سایز کوچک مشکل نداشته باشد. مرتبط با فعالیت باشد و یاد آوری کسب و کار را بیان نماید. بسیاری از موارد دیگر که در آپدیت های بعدی و یا در بخش وبلاگ به آن پرداخته خواهد شد.

برای این امر این مطالب را نیز بخوانید. 

 

طراحی لوگو
مفهوم رنگ در لوگو
چگونه لوگو مناسب را تشخیص دهیم
قیمت طراحی لوگو

با توجه به اطلاعات فوق و وجود مراکز تفریحی، گردشگری و همچنین شهرک های صنعتی این استان، نیاز به طراحان حرفه ای و خوب برای انجام امور تبلیغاتی یک نیاز اساسی بوده که متاسفانه به نحوه احسن انجام نشده. ما در آژانس تبلیغاتی دارابی با علم به این موضوع و درک نیاز ها و خواسته های کارفرمایان محترم و تکیه بر نیروهای متخصص و استفاده از بستر اینترنت این مشکل را برای کسب و کارهای مشهد حل نموده ایم.

در این استان با توجه به وجود شرکت های مواد غذایی بزرگ و همچنین بافت فرهنگی و مذهبی خاص خود نیاز به طراحی لوگو تایپ در مشهد بسیار زیاد احساس می شود، و ما به نحو احسن میتوانیم خدمات طراحی لوگو تایپ در مشهد را برای کارفرمایان انجام دهیم.

اگر چه شرکت طراحی گرافیک در مشهد موجود می باشد، اما همه آنها قادر به پاسخگویی همه نیاز های طراحی و گرافیک و تبلیغات کارفرمایان خود نیستند، اگر چه تعدادی از شرکت طراحی گرافیک در مشهد نیز وجود دارند که کلیه خدمات را نیز با کیفیت مناسب انجام می دهند. ما در مجموعه خود با اتکا به پتانسیل موجود قادریم قیمت طراحی لوگو در حد بسیار عالی و استاندارد را با همان قیمت طراحی لوگو مشهد انجام دهیم، اما با طراحانی حرفه ای و ممتاز

علاوه بر مطالب فوق به برخی عوامل دیگر نیز بایستی توجه کرد که شامل موارد ذیل می باشد.
1- فرهنگ منطقه: به عنوان مثال در طراحی لوگو در مشهد بایستی به عوامل فرهنگی و اجتماعی این منطقه توجه کرد و طراحی لوگو چیزی بر تضاد فرهنگ منطقه نباشد.
2- استفاده از المانهای جغرافیایی : در طراحی لوگو خود بایستی از المانهای جغرافیایی منطقه نیز استفاده گردد، به عنوان مثال استفاده از المانهای مذهبی برای لوگو شرکتهای که در مشهد وجود دارند بهتر از المان کویر می باشد که در یزد است
3- استفاده از تاریخ: در طراحی لوگو در مشهد یکی از ایده ها استفاده از المانهای تاریخی در آن منطقه است.