طراحی لوگو از ظرافت بسیار بالایی برخوردار است، با موشن گرافیک لوگو می توان این ظرافت را چندین برابر کرد. هدف اصلی یک لوگو ایجاد آگاهی از برند است و اضافه کردن حرکت به آن توجه را افزایش می دهد. وقتی که یک لوگو جلب توجه کرد  شانس بیشتری برای موفقیت وجود دارد ، زیرا می تواند توجه بیننده را برای مدت طولانی تری حفظ کند و از آنجا که نیاز به تعامل کمتری دارد ، می تواند به یاد ماندنی تر باشد. لوگوها نیز نیاز به زندگی و تکامل دارند. افزودن موشن، روشی بسیار جذاب برای انجام این امر می باشد.

انیمیشن می تواند از حرکات ظریف تا جلوه های سه بعدی پیچیده متغیر باشد ، و لوگوهای متحرک در داخل و خارج از فیلم ها ، در پست های رسانه های اجتماعی ، کمپین های تبلیغاتی، ارائه ها و به جای آرم های ساکن در وب سایت ها قرار می گیرند. در اینجا ما به تعدادی از بهترین نمونه های موشن لوگو را برای شما قراد داده ایم.
روشهای زیادی برای موشن کردن لوگو وجود دارد ، اما گاهی اوقات یک حرکت بسیار ظریف بهتر است. حتی کوچکترین حرکات نیز برای جلب نظر و ایجاد جلوه ای دلپذیر کافی است که بیننده را یک ثانیه بیشتر متوجه خود کنیم. ما در آژانس تبلیغاتی دارابی آماده ایم تا موشن لوگو شما را با افرادی متخصص و هنرمند به نحوه احسن انجام دهیم.

موشن گرافیک لوگو 1

موشن گرافیک لوگو 2

موشن گرافیک لوگو 3

موشن گرافیک لوگو 4

موشن گرافیک لوگو 5