4تکنیک طراحی مجدد لوگو (logo redesign)

کاهی اوقات شما می خواهید طراحی لوگو اصلی برند خود را که نمی خواهید از دست دهید را ریدیزان نمائید.

ریدیزان یک لوگو می تواند کمی مشکل باشد. زیرا شما می خواهید ظاهر لوگو را به روز کنید ، اما همچنین نمی خواهید همه مواردی را که مشتریان عاشق آن لوگو قدیمی هستند را پاک کنید. بنابراین چگونه می توانید جدید و قدیمی را در یک طراحی لوگو هماهنگ قرار دهید؟

تیم خلاق آژانس تبلیغاتی دارابی این مجموعه از 4 استراتژی طراحی مجدد آرم را گردآوری کرده اند تا به شما در دستیابی به عملکرد متعادل مناسب کمک کنند. با ما همراه باشید تا این تکنیک ها را فرا بگیرید.

تبدیل به سادگی

طراحی لوگو خوب شخصیت یک برند را به نمایش می گذارد. متأسفانه ، بسیاری از طراحان لوگو فکر می کنند که “شخصیت” و “پیچیدگی” یک چیز هستند. آنها از فونت های استفاده می کنند که خواندن آن دشوار نیست ، به طراحی لوگو رنگ های زیادی می دهند، یا شکل های پیچیده ای ایجاد می کنند که مغز مشتری را به صورت طولانی درگیر می کند تا پردازش کند. هنگامی که یک لوگو را ریدیزاین کرده اید ، اهداف خود را مشخص کنید تا بتوانید طرحی را به حداقل سادگی برسانید، که بتوانید پیام برند را بسازد و همچنان پیام تجاری را انتقال دهید. بنابراین در اولین قدم ریدیزاین لوگو به سمت سادگی حرکت کنید

ریدیزاین لوگو

ریدیزاین لوگو

به گذشته برند خود نگاه کنید

یکی دیگر از تکنیک های ریدیزاین لوگو برگشت به عقبه طراحی های لوگو است. شما بایستی تمام لوگو های که در ادوار مختلف طراحی شده است را برسی نمائید و پس از آن نسبت به ریدیزان خود اقدام کنید، این کار باعث می گردد شما بهتر ایده بگیرید. زیرا ممکن است در بین آنها طرحی باشد که خیلی راحتر و بهتر ریدیزاین شود و مخاطب نیز آن را بپذیرد.

ری دیزاین لوگو

ری دیزاین لوگو

معانی پنهان در ریدیزاین

پنهان کردن برخی مفاهیم در ریدیزاین لوگو باعث درگیری مثبت مخاطب و ماندگاری طرح می شود. بنابر این می توانید با پنهان کردن برخی مفاهیم در ریدیزاین خود باعث اثر گذاری طراحی لوگوی جدید خود شوید.

تحلیل مجدد رقبا

در طراحی مجدد لوگو بایستی رقبا و بازار و … مجددا تحلیل و بررسی گردد تا سلایق جدید نیز در نظر گرفته شود.

آژانس تبلیغاتی دارابی با همکاری با گرافیست های متنوع و با کلاس های مختلف آماده ریدیزان لوگو شما به بهترین شکل ممکن می باشد.